Фототур «Грузія очима українських фотографів»

Фототур «Грузія очима українських фотографів»
В період з 28 березня по 4 квітня на запрошення Асоціації фотографів Грузії відбувся фототур «Грузія очима українських фотографів». 10 фотографів з Рівного Alex KharvatТетяна Вакулюк (Tetiana Vakuliuk)Alena KornyeyevaSvetlana KravchukIgor Kyrylchuk, з Києва 
Шевченко АлександрВиктор Черемисин та Одеси Alexandr SinelnikovOleg Nedviga та Людмила Недвига разом з грузинськими колегами здійснили унікальну мандрівку сонячним краєм. Побували в Тбілісі, Мцхета, Джварі, Кахетії, Казбегі, проїхались по воєнно-грузинській дорозі, відвідали древні храми, полазили по горам, продегустували найкращі грузинські вина, стали учасниками авторських презентацій, і, звичайно, посмакували грузинською кухнею. Щодня були дуже цікаві знайомства та змістовні спілкування. Ми відкривали для себе цей край, пізнавали, що таке «грузинське чудо», яке змінило країну в останнє десятиліття!
Дякуємо, Вам, наші грузинські друзі! 
За результатами поїздки планується спільна звітна виставка у Рівному, Києві та Одесі. А восени на Покрову чекаємо в гості команду грузинських колег. Фотографія нас об’єднує! 
Більше фото в альбомах фейсбука

https://www.facebook.com/alex.kharva