ФотоВиставка випускників осінніх груп ФотоШколи 2.12.2015 р.

Запрошуємо усіх бажаючих 2 грудня о 16:00 відвідати відкриття виставки випускників осінніх груп ФотоШколи, що відбудеться у кафе KAFFEIH (поряд зі студією - Соборна 1а)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ з нагоди п’ятиріччя ФотоШколи!

Ми пам’ятаємо усіх наших випускників і готові підтримати порадою кожного! «У фарватері істин» в честь свого п’ятиріччя оголошує ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Запрошуємо УСІХ  бажаючих дізнатися більше про мистецтво і ремесло фотографії, приємно поспілкуватись за філіжанкою кави, а також оглянути музей ексклюзивних ФотоКамер у четвер 3 грудня 2015 р. з 13:00 до 16:00 год. (Соборна 1, офіс 314)! Прийдіть і задайте свої питання  про Фото і не тільки! Будемо Раді бачити кожного!

Фотовиставка Віталія Філімонова "В радіусі 5 миль"

28.11.2015 запрошуємо на 14:00 до Київської бібліотеки ім. В.Винничека на відкриття фотовиставки Віталія Філімонова (Рівне) "В радіусі 5 миль"!

Школі фотографії 5 років!

Прогрес потужно рухає все і всіх, хто не хоче сидіти на місці. Фотографія стала наймасовішим заняттям. Сьогодні мабуть немає уже такої людини, хто не фотографує, чи не фотографував, хоча б на мобільний телефон. Простота зйомки стала фантастично легкою. Варто лише натиснути кнопку. Але ж, … все ж таки, це вдавана простота, за якою фотографи відучаються мислити над сюжетом, над кадром. А вчитись потрібно, щоб зрозуміти сутність фотографії і краще фотографувати.

Відкриття ФотоВиставки «LifePressFoto 2015» в ОДЕСІ!

17 ноября, в 16.00 в выставочном зале Всеукраинского центра болгарской культуры (пер. Вице-адмирала Жукова, 9, г. ОДЕССА), состоится открытие большой международной фотовыставки «LifePressFoto 2015»

Фотовернісаж на Покрову в Мистецькій галереї Острозької Академії!

Фотовернісаж на Покрову в Мистецькій галереї Острозької Академії, 17 жовтня о 14:00 відкриття виставки, запрошуємо!

ФотоВиставка "В обіймах наготи"

5 листопада у кафе "KAFFEIH" м. Рівне відбулося відкриття виставки "В обіймах наготи" 

Десятий Фотовернісаж на Покрову, 2015 відкрито!

Дякую усім учасникам, хто надіслав світлини на конкурс, без них, не було би класної виставки та каталогу, без них не було б такого свята Фотографії! Дякую, партнерам, хто реально допомагає мистецькому проекту, Дмитру Якимцю, який відразу відгукнувся на допомогу.

Церемонія відкриття та нагородження POKROVA PHOTOVERNISSAGE, 2015

14 жовтня о 14:00 в Рівненському Краєзнавчому музеї відкриття виставки 10 Ювілейного Міжнародного  Фотовернісажу на Покрову!

RIVNE-PHOTO-FEST, 2015. ЗАПРОШУЄМО!!!

Дорогі фотографи, друзі, запрошуємо вас прийняти участь!